Odwiedzin: 125953

O PKS


Witamy serdecznie na stronach Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Międzyrzecu Podlaskim sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Międzyrzecu Podlaskim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - powstało w wyniku komercjalizacji przedsiębiorstwa państwowego na mocy Aktu Komercjalizacji dokonanego przez Ministra Skarbu Państwa w dniu 26 lutego 2008 r.

      Do chwili komercjalizacji przedsiębiorstwo funkcjonowało jako Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Międzyrzecu Podlaskim, które zostało utworzone Zarządzeniem Nr 49 Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 07 czerwca 1990 r., jako podmiot gospodarczy wyodrębniony ze struktur Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie.

W dniu 16 listopada 2010 r. na mocy umowy nieodpłatnego przeniesienia udziałów, zawartej pomiędzy Skarbem Państwa a Województwem Lubelskim jedynym udziałowcem Spółki jest Województwo Lubelskie.Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Międzyrzecu Podlaskim sp. z o.o. jest firmą o bogatej tradycji. Zapewniamy nowoczesną, fachową i kompleksową obsługę naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby klienci korzystający z naszych usług byli w pełni zadowoleni. Naszą misją i celem jest bezpieczna podróż.

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie dowiecie się o szerokiej ofercie naszych usług.  [drukuj]
projekt i wykonanie Orange Computers